Xtracks

Nedir

“XTracks; macera arayanların X Pulse 200 ile kendilerini keşfettikleri bir durak noktası olmak ile birlikte doğa ile içi içe sizlere özel olarak hazırladığımız pistimizde heyecan ve adrenali yaşama fırsatı sunan bir etkinliktir.

Etkinlikte alanında uzman eğitmenler eşliğinde zorlu sürüşler için motosikletin hazırlık aşamaları ve piste hükmetmeniz için gereken teknikleri öğrenirken piste çıktığınız anda X Pulse 200 DNAsı ile sizlere bu öğrendiklerinizi ilk elden deneyimleme fırsatı sunuyoruz.

Sürüş ruhunu hissetmek, Türkiye’nin dört bir yanından katılan motosiklet severler ile bir araya gelerek keyifli zaman geçirmek ve etkinliğimiz boyunca eğlenceli anlar yaşamak için hepinizi XTrack İstanbul etkinliğimize bekliyoruz!”

Xtracks
KAYIT

Xtracks
KAYIT

Herhangi bir motosiklet kulübüne üye misiniz?

    
Yol Tarifi Al

Sıkça Sorulan Sorular

Etkinliğe başvurduktan sonra herhangi bir ücret ödemek zorunda mıyım?
Hayır etkinliğimiz tamamen ücretsizdir.
Eğer X Pulse 200 modeli sahibi iseniz sürüş boyunca kendi motosikletinizi kullanabilirsiniz, ancak X Pulse 200 modeli motosikletiniz yoksa sizler için ayırmış olduğumuz test motosikletlerimiz ile pistte sürüş yapabilirsiniz.
Etkinlik alanında tüm gün boyunca farklı aktiviteler olacaktır ancak sürüş için saat 10:00-18:00 aralığında orada olmanız gerekmektedir.
Etkinlik alanında kayıtlardan sonra eğer sürüş yapacaksanız önce sürüş ile ilgili kısa bir eğitimin ardından sürüş için piste çıkılır sürüşün ardından gün boyunca etkinlik alanında bulunan diğer aktivitelere katılım sağlayabilirsiniz.
Evet etkinlik süresince deneyimli teknisyen arkadaşlarımız sizlere hem ücretsiz bakım yapacak hem de motosikletiniz ile ilgili teknik konularda destek sağlayacaklar.
Evet, etkinlik boyunca sürüş sırasında kendi kaskınız ve botunuzu getirmeniz gerekiyor. Eğer herhangi bir güvenlik ekipmanınız yoksa maalesef sürüşe katılım sağlayamazsınız.

View in portrait mode